REGISTRUJ SE A ZÍSKEJ SLEVU 5% NA PRVNÍ NÁKUP

VYUŽÍVEJ DALŠÍ SLEVY A VÝHODY, TÍM ŽE SE U NÁS REGISTRUJEŠ

Zajímavosti o pražené kávě

Novinky

Poll

Zvolte si kávu pro měsíc PROSINEC za zvýhodněnou cenu po celý měsíc

 • BRASILIA SANTOS NY2
  6
 • INDIE MONSOONED MALABAR Aspinwall
  13
 • COLOMBIA SUPREMO ARMENIA
  1
 • INDIE KAAPI ROYAL ( robusta )
  1

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v současné době vztahuje pouze na některé typy plateb, zejména platby on-line převodem.
Káva 100% arabica

Čerstvá káva 100% arabica - to nejlepší co káva nabízí. Už víte, kde roste kávovník, který plodí Vaší oblíbenou arabicu?  Naleznete zde čerstvou zrnkovou kávu nejvyšší kvality z konkrétní země a plantáže. Vychutnáte si pouze kvalitní a lehce identifikovatelnou kávu typu arabica. Sázíme na Vaši vytříbenou chuť a znalost kávy. Posoudíte a oceníte kvalitu zvolené kávy. Při dalším nákupu můžete volit Vaši oblíbenou, či okusit zase jiný kout světa.

Čerstvě pražená káva 100% arabica


Milujete kávu a nedáte dopustit na absolutní kvalitu? To nejlepší, co káva nabízí, je čerstvá káva 100% arabica, proto ji neváhejte vyzkoušet! Tato káva je charakteristická svou silnou vůní a černou barvou. Obsahuje samozřejmě kofein, který povzbuzuje srdeční činnost, zvyšuje krevní tlak a pro jeho povzbuzující účinky je mnoha lidmi káva rituálem každého dne, nebo dokonce několikrát během dne. Proto by mělo být prioritou každého milovníka kávy, aby si vybíral ty nejkvalitnější druhy na trhu. Arabica dnes tvoří asi 75 % celosvětové produkce kávy. Pro svoji lahodnou chuť je velmi vyhledávanou komoditou. Obsahuje méně kofeinu než robusta (asi 1,5 %) a její chuť je méně či více kysele zabarvená.

Široká nabídka káv z celého světa


V naší nabídce naleznete čerstvou zrnkovou kávu nejvyšší kvality z konkrétní země a plantáže. Na výběr je káva z oblasti africké, asijské, australské, indonéské, jihoamerické, středoamerické, severoamerické či karibské. Díky tomuto bohatému výběru můžete s pomocí své kávy zavítat každý den na jiný kontinent. Nabízená plantážní zrnková káva vždy pochází z konkrétní země, z konkrétní plantáže a nikdy se neprodává jako obtížně identifikovatelná směs. Na rozdíl od běžně dostupných směsí je její původ vždy uveden. Sází se na chuť a znalost zákazníka, který sám posoudí její kvalitu a vybere si tu, kterou jeho chuťové buňky nejlépe vyhodnotí.

31 produkty
na stranu
Zobraziť 1 - 12 z 31 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 31 položiek