REGISTRUJ SE A ZÍSKEJ SLEVU 5% NA PRVNÍ NÁKUP

VYUŽÍVEJ DALŠÍ SLEVY A VÝHODY, TÍM ŽE SE U NÁS REGISTRUJEŠ

Zajímavosti o pražené kávě

Informace

COFFEEDREAM
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu PRAŽENÁ KÁVA

Anketa

Zvolte si kávu pro měsíc ÚNOR za zvýhodněnou cenu po celý měsíc

 • BRASILIA SANTOS NY2
  1
 • INDIE MONSOONED MALABAR Aspinwall
  2
 • BRASILIA CERRADO DOCE DIAMANTINA NY2
  12
 • COLOMBIA SUPREMO ARMENIA
  10

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v současné době vztahuje pouze na některé typy plateb, zejména platby on-line převodem.
Čerstvě mletá zelená káva

Není nad chuť a aroma čerstvě namleté kávy. Zážitek se o to víc zvětší, pokud budete mít kvalitní kávu z Brazílie, která je v tomto směru jedničkou. Navíc vás ještě nadchne fakt, že tímto nápojem prospíváte svému zdraví. Jedná se totiž o zelenou kávu!

Zelená káva je v dnešní době velmi oblíbeným a vyhledávaným typem. Jedná se o revoluci v tomto odvětví. Dosud jsme totiž byli upozorňováni, jak může být nadměrné pití kávy škodlivé pro naše zdraví, ale to všechno zelená káva vyvrací. Dokonce je lékaři doporučována. Její přednosti jsou oceňovány především v dnešní době, kdy celý svět bojuje s obezitou. Právě tento nápoj vám pomůže zbavit se přebytečných kil. Jedná se o velmi silný přírodní antioxidant, který bojuje s volnými radikály v tělním oběhu. Pití kvalitní zelené kávy také zpomaluje proces stárnutí, zlepšuje krevní cirkulaci a posiluje svaly. Zdá se až neuvěřitelné, jak pozitivní vliv má tento nápoj na zdraví. Navíc vám stejně jako tradiční káva zvyšuje soustředěnost a dodává energii. Pokud tedy nemůžete pít tradiční druhy černé kávy například z různých zdravotních důvodů, pak pro vás máme skvělou zprávu. Tohoto jedinečného nápoje se nemusíte vzdát, stačí si jen kupovat kvalitní zelenou kávu například z Brazílie. Nemusíte přestat pít nápoj, který je celosvětově nejvíce rozšířený. Milióny lidí po celém světě milují chuť a aroma kávy a nedokážou si bez tohoto nápoje představit jediný den. Kvalitní zelenou kávu si můžete bez výčitek dopřávat, kdykoliv budete chtít. Na její chuť, která by se dala přirovnat k zelenému čaji, si možná budete chvíli zvykat, ale brzy se stane běžnou součástí vašich jídelníčků.

V této kategorii není žádné zboží.