REGISTRUJ SE A ZÍSKEJ SLEVU 5% NA PRVNÍ NÁKUP

VYUŽÍVEJ DALŠÍ SLEVY A VÝHODY, TÍM ŽE SE U NÁS REGISTRUJEŠ

Zajímavosti o pražené kávě

Informace

COFFEEDREAM
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu PRAŽENÁ KÁVA

Anketa

Zvolte si kávu pro měsíc ÚNOR za zvýhodněnou cenu po celý měsíc

 • BRASILIA SANTOS NY2
  2
 • INDIE MONSOONED MALABAR Aspinwall
  2
 • BRASILIA CERRADO DOCE DIAMANTINA NY2
  12
 • COLOMBIA SUPREMO ARMENIA
  18

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v současné době vztahuje pouze na některé typy plateb, zejména platby on-line převodem.
Brazilská zrnková káva

O vysoké kvalitě brazilské kávy mluví jak zákazníci, tak i odborníci. Ti považují kávu z Brazílie za jednu z nejlepších. Produkce zrnkové kávy v tomto největším státě Jižní Ameriky je hlavním odvětvím zdejšího trhu. Právem bývá právě Brazílie označována za královnu kávového trhu. Plantáže zde mají rozlohu cca 2,3 milionu hektarů a tento stát je tak největším producentem kávy druhu Arabica na světě. Miliony lidí tak již měly možnost poznat, proč je právě tento stát tak opěvovaný pro svou výbornou kávu. Právě ta brazilská je zárukou kvality a jedinečné chuti.

Díky své rozloze má Brazílie hned několik druhů výborných káv. Tento stát se rozprostírá ve třech klimatických pásmech – rovníkovém, subtropickém a mírném, což slibuje ideální podmínky právě pro pěstování kávovníku. Je celkem logické, že se tedy budou zrnka z jednotlivých oblastí svou chutí mírně lišit. I tak jsou všechny brazilské odrůdy typicky měkké a jemné. Připravili jsme pro Vás několik druhů zrnkových káv z této oblasti Jižní Ameriky: Brasilia Santos, Brasilia Fazenda nebo Brasilia Cerrado Doce Diamantina.

Plantáže v Brazílii slibují tu nejkvalitnější kávu světa. Chuť zrnkové kávy Arabica je jedinečná. I vás si získá svou výjimečnou chutí a aroma. Pokud chcete poznat pravou chuť kvalitní kávy, pak by to měla být právě brazilská káva. Po ochutnání pochopíte, proč ji milují milióny lidí po celém světě. Přesvědčte se, proč je Brazílie jedničkou v exportu kvalitní zrnkové kávy. Takovou chuť jste ještě nepoznali. Navíc si můžete nechat brazilskou zrnkovou kávu upražit přímo u nás a vystupňovat tak zážitek, který vás při pití z tohoto kvalitního nápoje zaručeně čeká!

V této kategorii není žádné zboží.