REGISTRUJ SE A ZÍSKEJ SLEVU 5% NA PRVNÍ NÁKUP

VYUŽÍVEJ DALŠÍ SLEVY A VÝHODY, TÍM ŽE SE U NÁS REGISTRUJEŠ

Zajímavosti o pražené kávě

Informace

COFFEEDREAM
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu PRAŽENÁ KÁVA

Anketa

Zvolte si kávu pro měsíc ÚNOR za zvýhodněnou cenu po celý měsíc

 • BRASILIA SANTOS NY2
  2
 • INDIE MONSOONED MALABAR Aspinwall
  2
 • BRASILIA CERRADO DOCE DIAMANTINA NY2
  12
 • COLOMBIA SUPREMO ARMENIA
  18

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v současné době vztahuje pouze na některé typy plateb, zejména platby on-line převodem.
Prodej čerstvé zrnkové kávy nejvyšší kvality

Abychom našim zákazníkům mohli dodávat čerstvou kávu, je pražena dle velikosti poptávky, ovšem vždy je její čerstvost maximální, aby neztrácela na kvalitě! Všechny naše kávy jsou nejvyšší kvality, vybrat si u nás můžete kávu arabica, robusta, zelenou kávu či kávu bez kofeinu. Naše káva není směsí káv nejasného původu z celého světa, vždy je značená zemí původu a oblastí, kde se káva vypěstovala, aby zákazník přesně věděl, z jakého koutu světa ta lahodná chuť pochází.

Nejznámější druhy káv jsou arabica a robusta


Na světě existuje spousta druhů káv, nejznámější jsou ale suverénně arabica a robusta. Jedná se o druhy kávových zrn, od kterých se odvíjí jejich chuť. Arabiku můžeme nalézt na místech s vyšší teplotou a stálejším klimatem. Naproti tomu robusta je doma v Asii a Jižní Americe. Nicméně na kvalitu kávy má vliv také způsob, jakým se káva sklízíručně trhané kávové bobule budou pravděpodobně tvořit druh arabica, zatímco robusta bude tvořena kávou, která byla sklízena stroji.

V této kategorii není žádné zboží.