REGISTRUJ SE A ZÍSKEJ SLEVU 5% NA PRVNÍ NÁKUP

VYUŽÍVEJ DALŠÍ SLEVY A VÝHODY, TÍM ŽE SE U NÁS REGISTRUJEŠ

Zajímavosti o pražené kávě

Informace

COFFEEDREAM
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu PRAŽENÁ KÁVA

Anketa

Zvolte si kávu pro měsíc ÚNOR za zvýhodněnou cenu po celý měsíc

 • BRASILIA SANTOS NY2
  2
 • INDIE MONSOONED MALABAR Aspinwall
  2
 • BRASILIA CERRADO DOCE DIAMANTINA NY2
  12
 • COLOMBIA SUPREMO ARMENIA
  18

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v současné době vztahuje pouze na některé typy plateb, zejména platby on-line převodem.
Káva 100% arabica

Čerstvá káva 100% arabica - to nejlepší co káva nabízí. Už víte, kde roste kávovník, který plodí Vaší oblíbenou arabicu?  Naleznete zde čerstvou zrnkovou kávu nejvyšší kvality z konkrétní země a plantáže. Vychutnáte si pouze kvalitní a lehce identifikovatelnou kávu typu arabica. Sázíme na Vaši vytříbenou chuť a znalost kávy. Posoudíte a oceníte kvalitu zvolené kávy. Při dalším nákupu můžete volit Vaši oblíbenou čerstvě praženou kávu, či okusit zase kávu z jinéhu koutu světa.

Čerstvě pražená káva 100% arabica


Milujete praženou kávu a nedáte dopustit na absolutní kvalitu? To nejlepší, co káva nabízí, je čerstvá káva 100% arabica, proto ji neváhejte vyzkoušet! Tato pražená káva je charakteristická svou silnou vůní, nahnědlou až černou barvou. Obsahuje samozřejmě kofein, který povzbuzuje srdeční činnost, zvyšuje krevní tlak a pro jeho povzbuzující účinky je mnoha lidmi čerstvá káva rituálem každého dne, nebo dokonce několikrát během dne. Proto by mělo být prioritou každého milovníka čerstvě pražené kávy, aby si vybíral ty nejkvalitnější druhy káv na trhu. Arabica dnes tvoří asi 75 % celosvětové produkce kávy. Pro svoji lahodnou chuť je velmi vyhledávanou komoditou. Obsahuje méně kofeinu než robusta (asi 1,5 %) a její chuť je méně či více kysele zabarvená.

Široká nabídka káv z celého světa


V naší nabídce naleznete čerstvou zrnkovou kávu nejvyšší kvality z konkrétní země a plantáže. Na výběr je káva z oblasti africké, asijské, australské, indonéské, jihoamerické, středoamerické, severoamerické či karibské. Díky tomuto bohatému výběru můžete s pomocí své čerstvé kávy zavítat každý den na jiný kontinent. Nabízená plantážní zrnková káva vždy pochází z konkrétní země, z konkrétní plantáže a nikdy se neprodává jako obtížně identifikovatelná směs. Na rozdíl od běžně dostupných směsí je její původ vždy uveden. Sází se na chuť a znalost zákazníka, který sám posoudí  kvalitu kávy a vybere si tu, kterou jeho chuťové buňky nejlépe vyhodnotí.

Počet produktů:
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 29 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 29 položek